My Ekran.Net

Abone ol

Vakıfbank’dan Yenilenen Kurumsal Kimlik

14 Tem 2008 | Kategoriler : İş Dünyası | 2 Yorum Var
Etiketler: , , , , , , , ,

--Reklam--


Vakıfbank,başta logo ve şube görüntüleri olmak üzere, yeni kurumsal kimliğiyle 155 milyon dolara yenilendi. Değişimdeki amaç ise “müşteri ve pazarlama odaklı” bir bankaya dönüşmesi bekleniyor.

Vakıfbank 1954 yılından itibaren bankacılık hayatı devam ediyor.Logoları ise aşağıdaki gibi şimdilerde değişim yaşadı.

Vakıfbank Eski Logo

Vakıfbank Yeni Logo

--Reklam--

Vakıfbank için kamuoyu araştırması yapıldı ve yenilik hareketine girişildi.Peki kamuoyu ne demiş?Kamuoyu “köklü ve güvenilir ama yenilikçi değil”  demiş.Bu araştırmadan sonra Kurumsal kimlik imajını değiştirmeyi düşünmüşler ve kurumsal kimlik için 15 milyon dolar,teknoloji altyapı da dahil olmak üzere 6 yıl süre için 155 milyon dolar bütçe ayrılmış.

Vakıfbank’ı kullananlar bilir ATM’lerinde olsun bankada olsun birçok sorunla karşılaşılır ama artık bu sorunlar kalkacağa benziyor.Ne diyelim “Hayırlı olsun VAKIFBANK”


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

vakıfbank,vakıfbank logo,banka logoları,vakıfbank logosu,banka logo,vakif bank,banka amblemleri,www vakifbank com tr,vakıflar bankası

2 Yorumlar

Yorumlara Abone Ol

  1. Suat, 14 Temmuz 2008:

    Yenilenmesi güzel tabiki ama tvde şu an yayınlanan reklamı hakikaten kötü bence bu kadar para vermişken daha yaratıcı ve izlenebilir bir reklam yapabilirmişler…
    Bilgilendirme için teşekkürler : )

  2. admin, 14 Temmuz 2008:

    Bildiğim kadarıyla Akbank ve Finansbank’ın reklamlarını yapan reklam ajansı Vakıfbank’ın reklamlarını da yapmış ve yurt dışında.

Yoruma cevap yaz

Geri İzleme linkini Al