iFA 2011 Teknoloji Fuarı ve Yeni Ürünler

iFA 2011 Teknoloji Fuarı ve Yeni Ürünler

--Reklam--

iFA 2011 fuarı bu yıl belrlinde gerçekleştirildi. Fuara dünyanın önde gelen teknolojik şirketleride yer aldı. iFA 2011 fuarına; Ev sinema sistemleri, temizlik robotları, HD video kayıt yapan kamera ve fotoğraf makineleri, dokunmatik ekranlı teknolojik ürünler, 3 boyutlu televizyon, Led Tv ve Oled teknolojili 3 boyutlu tv, Organik Led teknolojisi, 3 boyutlu TV ve dokunmatik tvler. Yeni teknolojik ürünleri tanıtıma çıkaran ünlü markalar, müşterilere tanıtımı ile kıyasıya yarıştı. İşte iFA fuarında yeni teknolojik ürünler neler, ifa fuarında sergilenen ürünler ve ifa furarından fotoğraflar ve görüntüler…

--Reklam--

iFA 2011 Fuarında Göze Çarpan Teknolojik Yeni Ürünler

Philips 9704 modeli Cinema 21:9 televizyonu ve blu-ray oynatıcısıyla tüketicilerin evde sinema zevkine dönüştüğünü iddia ediyor. 3 Boyutlu Cinema 21:9 televizyonu fuarda ilgi çekti.
Yuvarlak yapısıyla her yeri temizleyen robotlardan biri de Samsung Furot II. Robot kendi yön takip sistemi ile temizlediği yere dönmüyor. Furot II merdivenleri de algılıyor.
Sony MHS-PM1, HD video kaydı yapıyor ve aynı zamanda fotoğraf çekebiliyor. En küçük HD kameralardan biri olan PM1 çekilen videoların hızla paylaşım sitelerine aktarılmasını sağlıyor. Ayrıca tüm bilgisayarlara USB ile bağlanabiliyorlar.
Philips, özellikle çiftler için tasarlanmış olan Sensual Massager ve uyku yönetimi kategorisinde ruh halini ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı, bir ışık terapi cihazı olan Philips goLITE BLU, IFA fuarında tanıtıldı.
JOURNE Touch adını taşıyan cihaz, adından da anlaşılacağı üzere dokunmatik ekranlı bir internette gezinmece tableti. Toshiba, JournE Touch’ın bilgisayarı ve bir mobil cihazı olanlar için Tembellik yaparken internet erişimi için “üçüncü cihaz” olmasını hedefliyor.
3 boyutlu televizyona çok zaman var, LED TV ince tasarruflu ama OLED gibi yepyeni teknoloji değil. OLED teknolojisi hazır ama..!
Arkadan aydınlatmalı LCD teknolojisi kullanılıyor. Aydınlatma için LED teknolojisi tercih edildi. Yüzde 60 – 45 enerji tasarruflu.
Organik LED TV şimdilik LCD’nin türevi olarak karşımıza çıktı. Organiği hâlâ çok maliyetli olduğu için eve girmesine zaman var.
3 boyutlu TV fuarın en çok ilgi çekeni. Hazır olmasına daha zaman var.
Tıpkı dizüstü bilgisayarlar gibi ekrandaki sanal tuş takımına dokunarak, internette sörf yapılabiliyor.

gadget-ifa-2011

Picture 1 of 25


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

2011 teknolojik ürünler,teknolojı fuarı,son teknolojik ürünler 2011,teknolojik ürünler,yeni teknolojik ürünler,yeni teknolojiler 2011,IFA 2011,f,yeni ürünler 2011

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir