Selva\'nın Sanal Ticarete Girişi

Selva’nın Sanal Ticarete Girişi

--Reklam--

Makarnanın tarifini değiştiren Selva Gıda, Bizim Usul Makarna sloganıyla gıda sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor. Aldığı ödüller ve yenilikçi fikirleri ile sürekli gelişmekte olan Selva, sanal ticaretin güçlü firmalarından gittigidiyor ile anlaştı.


Tüketicilerden aldığı taleple selva ürünlerini internet üzerinden satışa sunamaya karar verdi ve online alışveriş pazarındaki rakiplerine de gözdağı vererek, “bende varım” dedi. İnternetin sanal şirketi gittigidiyor.com ile yapılan ortaklıkla, tüketiciler gıda bölümünde tüm selva ürünlerine ulaşabilecek, satın alacak ve adreslerine gönderilebilecek. Kargo ücreti de 40 lira ve üzerinde alınmayacak.

Türkiye’de sanal ticaretin gıda sektöründe de yaygınlaşmaya başlamasının bir örneği oldu. Başarı için ise uygun fiyat, ücretsiz kargo, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat ön plana çıkacaktır. 1 paket makarna alan müşteri de 3.50 TL kargo ücreti öderse, bu şekilde satış yapması imkansız olacaktır. Ücretsiz kargodan faydalanabilmek için de en az 10 paket makarna almak gerekecektir. Siz olsanız 10 paket makarna ücretsiz evime gelecek diye alırmısınız?

--Reklam--

Marketlerde aynı fiyata satılan bir ürünü sanal ortamda aynı fiyata bulduğunuzda insanlar sanal ortamdan tercih etmezler. Sanal ortamdan satışı ve ürününüzün satılmasını istiyorsanız; fiyatı en uygun ve kampanya yaparak cazip hale getirmeniz gerekir. Kargo ücretlerini de düşürmeniz yada hiç almamanız gerekir. Dünyada ürünü sattığında ve iadesinde kargo ücreti almayan şirketlerden birisi Zappos şirketi.

Sanal şirket tecrübesi olmayan Selva zaman içerisinde bu geri dönüşleri görecek ve gereken hamleleri atacaktır. Yenilikçi yapısıyla yeni projeleri ile belki de karşımıza Selva E-Ticareti ile dünya pazarlarında söz sahibi olacaktır.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

şipşak makarna,selva makarna

You may also like...

1 Response

  1. 14 Temmuz 2011

    Selva’nın Sanal Ticarete Girişi…

    Makarnanın tarifini değiştiren Selva Gıda, Bizim Usul Makarna sloganıyla gıda sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir