Samsung Galaxy S3–iPhone 4S Karşılaştırması

Samsung Galaxy S3–iPhone 4S Karşılaştırması

--Reklam--

--Reklam--

Samsung Galaxy S3 ve Apple iPhone 4S cep telefonu modellerinin yarışı devam ediyor. Samsung Galaxy S3 ve Apple iPhone 4S karşılaştırması ile hangi telefonun daha üstün özellikleri olduğunu, satın alırken size daha iyi yol gösterecektir. Karşılaştırmanın detaylı .pdf formatında dosyasıda mevcuttur.

Samsung Galaxy S3 ve Apple iPhone 4S Karşılaştırmasının .pdf formatını indirmek için tıklayınız.

*1 inç başına düşen piksel sayısı
Burada her ne kadar iPhone 4S’in piksel sayısı fazla görünse de ekran büyüklükleri arasında fark olduğu için herhangi bir renk belirtmedik. Fakat Samsung’un 4.8 inçlik ekranda bu kadar yüksek piksele ulaşmış olması 3.5 inçlik ekranda iPhone 4S’den çok daha yukarı çıkabileceğinin bir göstergesi.

Tüm Karşılaştırmaları detaylı görmek istiyorsanız; Samsung Galaxy S3 ve Apple iPhone 4S Karşılaştırmasının .pdf formatını indirmek için tıklayınız.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

samsung galaxy s 3 iphone 4s karşılaştırma,a101 samsung galaxy s3,samsung galaxy s3 ıphone 4s karşılaştırma,iphone 4s samsung galaxy s3 karşılaştırma,a101 galaxy s3,galaxy s3 iphone 4s karşılaştırma,iphone 4s ve samsung galaxy s 3 karşılaştırması,iphone 4s ile samsung galaxy s3 karşılaştırma,samsung galaxy s 3 ile iphone 4s karşılaştırma,samsung s3 iphone 4s karşılaştırma

You may also like...

2 Responses

  1. NK dedi ki:

    yoruma gerek yok.

  2. emily dedi ki:

    kusura bakmayın ama iphone 4s bazı özellikleri yanlış girimiş oraya iphone satıcısı olarak söylüyorum bunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir