Batman-Kara Şövalye(Dark Knight)

Batman-Kara Şövalye(Dark Knight)

--Reklam--

 “The Dark Knight/Kara Şövalye vizyona girdiği ABD’de tüm zamanların rekorunu kırmış.Kara Şövalye Ülkemizde Türkçe dublajlı ve altyazılı seçenekleri ve IMAX versiyonu ile 25 Temmuz Cuma günü vizyona girecek.
Filmin Konusuna ve görüntülerine bakınca ABD’de bu kadar izlenmesi Türkiye’de de çok izlenceğini gösteriyor.Batman fanatikleri heyecanla filmin vizyona girmesini bekliyorlar.

Batman Begins/Batman Başlıyor filminin devamı olanKara Şövalye yönetmen Christopher Nolan ve Batman’i canlandıran Christian Bale’i tekrar bir ara getiriyor.

--Reklam--

Filmin diğer başrollerinde Michael Cane, Heath Ledger, Gary Oldman, Aaron Eckart, Maggie Gyllenhaal ve Morgan Freeman yer alıyor.

Filmin Konusu:
Teğmen Jim Gordon’un ve yeni Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımını alan Batman, Gotham City’deki organize suçu tamamen yok etmek için harekete geçer. Üçlü ittifak başlangıçta etkili olur ancak kısa süre sonra kendilerini, yükselişteki bir suç dahisinin avı olarak bulurlar. Joker diye bilinen suçlu, Gotham’ı anarşiye boğar ve Kara Şövalye’yi, kahraman ve kanun dışı suç savaşçısı arasındaki ince çizgiyi geçmeye bir adım daha yaklaştırır.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

batman kara şovalye,batman dark knight,batman kara ovalye,kara şovalye,betmen kara şovalye,dark knight,batman kara şovalye izle,batman kara şovalye resimleri

You may also like...

2 Responses

  1. mert dedi ki:

    hayatımın en baba batman filmiydi. seriye mükemmel bir yorum getirmiş nolan… keşke ledger da ölmeseymiş… bu adamdan sonra jokeri hiç kimse oynayamaz gibi geliyo bana…

    bir de mutlaka imax salonlarında izleyin filmi. yoksa yavan kalırsınız. istanbulda istinye park afm salonlarında var bitek. gidin farkı görün. o ses o görüntü … tarifi zor…

  2. yunus dedi ki:

    batman’ın şu ana kadar hiç bi filmini izlemedim ama bi gideyim dedim övdüler baya, İstinye Park AFM’de IMAXle izledim bi de dev ekranda müthiş gözüküyo. IMAX nasıl bişey oldugunuda bilmiyordum super bi teknolojıy diyebilirim; bundan sonra oyle 3D, IMAX takılıcam artık:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir