Adese Halka Arz Kampanyası Başladı

Adese Halka Arz Reklam Kampanyası Başladı

--Reklam--

Perakendenin yükselen değeri Adese, halka arz duyurusu için yeni bir reklam kampanyası başlattı. İttifak Holding’in perakende şirketi Adese’nin yüzde 29,39’u, ek satışla birlikte yüzde 33,8’i halka açılacak. Taleplerin 25-26-27 Ekim tarihlerinde toplanacağı halka arzda fiyat aralığı 7,75 ile 9,75 olarak belirlendi.

--Reklam--

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

HALKA ARZ SONRASI YENİ MAĞAZALAR AÇILACAK
İttifak Holding CEO’su ve Adese Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Keser, halka arz gelirlerinin nerelerde kullanılacağına hakkında bilgi vererek, “Halka arz gelirlerini genel olarak büyümenin finansmanında kullanacağız çok çok ciddi bölümünü. Bir bölümünü borçlarımızın finansmanında kullanacağız” yanıtını verdi. Adese’nin mağazalaşmada Marmara bölgesine ağırlık vereceğini, orta ve uzun vadede ise Türkiye’nin sağında ve solunda genişlemeyi düşündüklerini dile getiren Keser, “2015 yılı sonunda 200 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Holding’in bünyesinde makarnadan alışverişe kadar toplam 17 iştirakin bulunduğunu bildiren Keser, bu iştiraklerinden olan ve alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Adese’nin halka açılmasına karar verdiklerini açıkladı. Halka arz sonrasında yeni mağazalar açmayı hedeflediklerini dile getiren Keser, önümüzdeki süreçte organik ve inorganik büyümelerle Adese’nin pazardaki konumunu daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini vurguladı.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

adese halka arz,adese,adese reklamları,adese reklamı,adese reklam,adese halka arz reklam

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir