Gelecekteki İnsan ve İnsansı Robotlar

Gelecekteki İnsan ve İnsansı Robotlar

--Reklam--

Eskiden filmlere konu olan robotlar artık günümüzde robotların çok kısa zaman sonra hayatımıza gireceği ve buna yönelik çalışmaların başladığınıda görüyoruz. Türkiye’de hala araba üretiminin yapılması gerektiğinin konuşulduğu ortamda, teknolojik ülkeler ve teknolojiyi üreten ülkelerde her geçen gün hız kazanmaya devam etti. Türk yapımı araba, uçak gibi yapımların üretiminin başlanmaması, robot üretiminde de geç kalınacağı görülüyor. Ünlü tasarımcıların 3 boyutlu robot tasarımları gelecekteki robotların bu şekilde mi olacağı sorusunu sorduruyor.


--Reklam--

Robotları her ortamda görebileceğiz; örneğin satranç oynarken, çicek sulayan robotlar, iş yaşamında yüksek verimlilik, temizlik işlerinde, fotokipi çekiminde, günlük sıradan görevleri yerine getirmede işe yarayacak.


Ben Robot filmini izlediyseniz, filmdeki o sahneler gerçek olacağa gözüküyor.
Tabiki aşk… Hepinizin merakla beklediği cevaplardan birisi, robot ile aşk yaşanır mı 🙂 bir metal yığını ile kim aşk yaşarki demeyin, mutlaka alıcıları çıkar.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

gelecekteki robotlar,insansı robotlar,robotlar izle,gelecektekı teknolojı,insan gibi robotlar,gelecekte robotlar,robot filmleri,robot insan,insansı robot,insan robotlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir