Turkcell BiP Bedava İnternet Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell BiP Bedava İnternet Kullan Kazan Kampanyası

--Reklam--

--Reklam--

Turkcell’de mesajlaşarak internet kazanabiliyorsunuz, nasıl mı? İşte 3 GB internet kazanmak için yapmanız gerekenler…

BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB senin olsun. Ayrıca her ayın BiP yıldızları* 30 gün içerisinde 250 mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha kazanıyor!

Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

BiP uygulaması içinden 5 gün boyunca üst üste 10 mesaj atan aboneler yararlanabilir. Hediye kazanmak için yapılacak kullanımlara BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.

Kampanyaya katılan abonelere 1 hafta boyunca geçerli 1GB hediye internet kazanır.

 • 19 Mayıs 2017 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında;
  BiP’te grup kuran ve kurduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayan Turkcell’liler attıkları ilk mesajın ardından haftalık 1GB hediye internet kazanır.
 • *BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve 30 günlük süre içerisinde 250 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için 30 gün içerisinde 250 mesaja ulaşmak durumundadırlar.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Grup kur kampanyası için aylık katılım sınırı 10.000.000 olarak belirlenmiştir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyası için herhangi bir katılım sınırı bulunmamaktadır.
 • Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
  Her abone Grup Kur Kampanyasından 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahiptir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı yalnızca bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamına BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.
 • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.
  Hediye 1 GB tüm yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir ve tüm internet paketleri ile birlikte kullanılabilir.
  Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook (dizüstü bilgisayar) ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Okumadan Geçmeyin:

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir