Türk Telekom Mesajları(SMS) İnternete Dönüştürme Yöntemi

Türk Telekom Mesajları(SMS) İnternete Dönüştürme Yöntemi

--Reklam--

--Reklam--

Türk telekom abonesiyseniz ve sms’leriniz o kadar çok kullanmıyorsanız, boşa gittiğini düşünmeyin. Artık Dönüşüm festivali dönüştür kampayası ile sms’leriniz internet olarak kullanılabilecek hale gelecek. Peki nasıl mı?

Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor!

SMS’lerimi GB’a nasıl dönüştürebilirim?

Ek ücret ödemeden 1000 SMS’inizi ek 1GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz!

SMS’lerimi GB’a dönüştürmek için ekstra ücret ödemem gerekiyor mu?

Faturasız Dönüşüm Festivali Paketlerinden birine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla geldiyseniz hiçbir ek ücret ödemeden 1000 SMS’inizi 1GB’a dönüştürebilirsiniz.

Kampanyaya katılım şartları nelerdir?

Dönüştür kampanyasına kayıt olabilmek için Faturasız Dönüşüm Festivali Paketlerinden birine kayıt olmanız, kayıt tarihi itibari ile 3 gün içerisinde DONUSTUR yazıp 5555’e SMS atmanız ve bu süre içerisinde en fazla 100 SMS kullanmış olmanız gerekmektedir.

Dönüştürme işlemi için her ay tekrar talep iletmem gerekiyor mu?

Faturasız Dönüşüm Festivali Paketlerinde SMS’inizi GB’a dönüştürmek için her paket yenilenme/tanımlanma döneminde bir kez talep iletmeniz yeterlidir. Talebinizi ilettikten sonra 1000 SMS’iniz ek 1GB’a dönüşmüş olur. Sonraki paket yenilenme/tanımlanma döneminde dönüştürme kampanyası için tekrardan SMS atılması gerekmektedir. Kampanya otomatik yenilenmeyecektir.

Ek 1GB’ımı 1000SMS’e geri nasıl dönüştürebilirim?

Bir paket dönemi içerisinde “DONUSTUR” yazıp 5555’e SMS atıldıktan sonra, bir sonrkai paket yenilenme/tanımlanma dönemine kadar ek 1 GB 1000 SMS’e geri dönüştürülemez. Bir sonraki paket yenilenme/tanımlanma döneminde, tekrardan kampanyaya kayıt yapılmadığı takdirde SMS’li paket yüklenecektir. Kampanya otomatik yenilenmeyecektir.

DONUSTUR yazıp 5555’e gönderdiğimde “Degerli musterimiz, kampanyamizdan yararlanabilmek icin DONUSUM Festivali Portfoyune kayit yaptirmaniz gerekmektedir. Kayıt tarihinden itibaren 3 gun icersinde kampanyamizdan faydalanabilirisniz.” cevabını aldım. Ne yapmam gerekiyor?

Kampanyadan faydalanbilmek için Faturasız Dönüşüm Festivali Paketlerinden birine kayıt olmanız ve kayıt tarihinden itibaren ilk 3 gün içerisinde kampanya talebinde bulunmanız gerekmetedir. Faturasız Dönüşüm Festivali paketlerinden birine kayıt olmayan ya da pakete kayıt tarihi üzerinden 3 gün geçiren aboneler kampanyadan faydalanamazlar.

DONUSTUR yazıp 5555’e gönderdiğimde “Degerli musterimiz, 100 SMS’ten fazla SMS kullanimi yaptiginiz icin SMS’lerinizi GB’a donusturme talebinizi gerceklestiremiyoruz.Detayli bilgi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” cevabını aldım. Ne yapmam gerekiyor?

Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için hattına tanımlı paket kapsamında sunulan SMS faydasından ilk 3 gün içerisinde en fazla 100 SMS’ini kullanmış olması gerekmektedir.

DONUSTUR yazıp 5555’e gönderdiğimde “Degerli musterimiz, talepte bulundugunuz kampanyadan yararlanmaktasiniz. Iyi gunler dileriz..” cevabını aldım. Ne yapmam gerekiyor?

Her paket dönemi içerisinde kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanılabilir. Kampanyaya kayıt olan müşteri, Dönüşüm Festivali paketlerine birden fazla kez kayıt olasa bile, kampanyaya 1 defa katılabilir.

SMS’lerimi GB’a dönüştürdükten sonra SMS ücretlendirmem nasıl olacak?

Kampanya kapsamında, hattına tanımlı paket kapsamında sunulan SMS faydasını data faydasına dönüştüren abonelerin SMS gönderimleri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


Okumadan Geçmeyin:

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir