Beşiktaş 2017-2018 Yeni Sezon Formaları

Beşiktaş 2017-2018 Yeni Sezon Formaları

--Reklam--

--Reklam--

2017 yılında 3.yıldızı alarak 15. Şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş’ın 2017-2018 futbol sezonunda giyeceği formalar, adidas Türkiye tarafından taraftarların beğenisine sunuldu. Boğazın efendisi yeniden sahada sloganıyla, “Yeni Formamızla Yeni Zaferlere” vurgusu yapıldı. İşte Beşiktaş’ın 2017-2018 yıllarında giyeceği yeni sezon formaları…

Beşiktaşımız’ın 3.yıldızla taçlandırdığı ve uzun süredir heyecanla beklenen yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, ‘‘Zafere Kanatlan’’ olarak ortaya çıktı.

Beşiktaş Futbol Takımlarının yeni sezon formalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Başkanımız Fikret Orman, “Üçüncü yıldızla taçlandırdığımız yeni sezon formalarımızın futbol takımımıza şampiyonluklar getirmesini diliyorum. Tüm taraftarlarımızı gelecek sezonda da, yeni formalarımızla futbol takımımızı desteklemek üzere tribünde görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Beşiktaş’ın 2017-2018 futbol sezonunda giyeceği formalar;

Beşiktaş’ın İç Saha Formasının tasarımında, kulübün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. Beyaz rengiyle Beşiktaş’ın asaletini temsil eden iç saha formasının ön tarafında modern çizgilerden oluşan geometrik tasarım unsurları yer alıyor. İkonik 3 bant, adidas’ın 2017-2018 futbol sezonuna ait tasarım dilinin en önemli unsurlarından biri olarak formanın yanlarında yer alıyor. Beyaz ağırlıklı bu tasarıma, koldaki siyah renk detayları ve siyah V yaka eşlik ediyor. Beşiktaş’ın büyük taraftarıyla buluşan iç saha formasının tanıtımını Beşiktaş’ın sembol ismi Atiba Hutchinson gerçekleştirdi. İç saha forması aynı zamanda, adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilmesi için taraftarların beğenisine sunuluyor.

Beşiktaş’a ait klasik tasarımdan ilham alan ve ön paneli boyunca, son yıllardan farklı biçimde ince çubuklarla tasarlanan 2017-2018 Deplasman Forması’nda adidas’ın ikonik üç bantı omuzlarda dikkat çekici ve farklı bir şekilde yer alıyor, tasarımı ise simetrik görünümü pekiştiren V yaka tamamlıyor. Son olarak, deplasman forması da adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilecek.
Beşiktaş’ın 2017-2018 Sezonu’na ait 3. Forma tasarımında, uzun bir aradan sonra gri tonlar kullanıldı. adidas’ın ikonik üç bantı ise, tasarımın dikkat çekici bir tamamlayıcısı olarak bu kez kırmızı renkte, formanın yanlarında yer alıyor. Küçük v detaylı modern bisiklet yaka ve omuzlarında yer alan geometrik desenle öne çıkan 3. Forma, diğer tasarımlar gibi, adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilecek şekilde, taraftarların beğenisine sunuluyor.Bu forma tasarımının, kadınlara özel versiyonu da, adidas 2017-2018 Beşiktaş forma koleksiyonundaki yerini alıyor.


Okumadan Geçmeyin:

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir