My Ekran.Net

Abone ol

Ferhat Göçer ve Konseri Çok Farklı

14 Eyl 2008 | Kategoriler : Müzik | 4 Yorum Var
Etiketler: , , , , , , , ,

--Reklam--

Ferhat Göçer’i dinlemişizdir mutlaka, TV’de canlı performansını da dinlemişizdir, ama eğer konserine gitmediyseniz yada konserine gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka bir Ferhat Göçer konserine gitmenizi tavsiye ederim.Sesi ve hareketleri ile konsere gelenleri coşturmasını ve eğlendirmesini çok iyi biliyor.

Aksaraya gezmeye gitmiştim, Aksaray Belediyesinin ve Turkcell’in katkıları ile Konser Günlerinde o gün Ferhat Göçer vardı.Merak ettim açıkcası daha önce Ferhat Göçer konserine gitmemiştim, şarkılarını dinlemiştim ama o gün tüylerim diken diken oldu.Neden diyeceksiniz? Ferhat Göçer sahne performansını çok iyi kullanıyor dinleyiciler ile bütünleşip müthiş bir atmosfer ortaya çıkarıyor.

En duygulandığım sahne ise Şehitlerimiz için söylediği türküydü.“Çökertmeden çıktım da Halil’im” türküsünü çok güzel seslendirmişti, her türlü şarkıyı sesledirebilmesi sahen performansında daha iyi anlayabiliyorsunuz.

--Reklam--

Tabiki efsaneleri de unutmadı, Erkin Koray‘ın Estarabim şarkısını hareketli bir şekilde dile getirdi…Şimdi size biraz Ferhat Göçer şarkılarını dinlemenizi istiyorum, en çok beğendim ve sevdiğim şarkılarını dinleyebilirsiniz…

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

ferhat göçer,ferhat göçer yolun açık olsun,ferhat gocer resimleri,Yolun Açık Olsun,ferat göcer,haldun alagas ferhat göçer konseri

3 Yorumlar

Yorumlara Abone Ol

  1. ela, 16 Ocak 2009:

    güzel şarkı valla

  2. komik oyun, 25 Şubat 2009:

    eh işte idare eder

  3. nihal, 10 Temmuz 2012:

    sadece biri bana grlsin ve dönmez olsunu sevdim burdan

Yoruma cevap yaz

Geri İzleme linkini Al

1 Geri İzlemeler/Pingbacks

Geri İzleme göster/gizle

  1. Geri izleme: www.tusul.com on 14 Eylül 2008