Oyuncak Şişe Nasıl Yapılır?

Oyuncak Şişe Nasıl Yapılır?

--Reklam--

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz, yerinde durmaz ve sürekli takip etmek zorunda kalırsınız. Oyuncakları ile başbaşa bıraktığınızda hiç bir yere kıpırdamaz. İşte eğlenceli ve kendinizin yapabileceği bu şişe ile çocuğunuz artık oyun oynamak için vakit geçirecek.

--Reklam--

Vanessa Coppolla tarafından yapılan bu eğlenceli oyuncak şişenin yapımı çok kolay. Elinizdeki eski şişelere renkli nesneler, düğmeler, şerit, iplik, boncuk, takı, deniz kabuğu, ıvır zıvır ne varsa doldurun.


Malzemeler
3 plastik su şişesi
Tutkal
Mısır taneleri
tüy
Küçük renkli ıvır zıvırlar:mısır,düğme,pul,konfeti,iplik,şerit,boncuk,yaprak,takı,deniz kabukları vb.


1.Adım
Su şişelerinin kapaklarını çıkarın.


2.Adım
İlk şişeye tüy ile doldurun. Şişeden ses çıkması için düğme gibi ses çıkartıcı küçük nesneler ekleyin. (Şişe sallandığında çıkan ses çocuğunuzun hoşuna gidecek ve içini merak edecek.)


3.Adım

2.şişeyi Kağıt konfeti yada elişi kağıdından kestiğiniz parçalar ile doldurun. Rengarenk şeritler ve ıvır zıvırları da eklemeyi unutmayın.


4.Adım
3.şişeye patlamış mısır çekirdekleri, mısır taneleri, düğmeler, boncuk ve diğer küçük nesneler ile doldurunuz. Fasulye ve makarna ile de doldurabilirsiniz. Yaklaşık 3 cm boşluk kalacak şekilde doldurunuz.


5.Adım
Her şişenin kapağını tutkal ile iyice yapıştırın, artık şişe açılamayacak ve güvenli hale gelecektir.


6.Adım
Oyuncağınız çocuğunuza verilmek üzere hazırdır. İyi eğlenceler.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

konfeti nasıl yapılır,atık maddelerden oyuncak yapımı,atık malzemelerden oyuncak yapımı,oyuncak tasarımı nasıl yapılır,oyuncak nasıl yapılır,konfeti yapımı,teknoloji tasarım oyuncak yapımı,atık malzemelerden oyuncak nasıl yapılır,atık malzemelerden neler yapılır,atık malzemelerden neler yapılabilir

You may also like...

1 Response

  1. 17 Ağustos 2011

    Oyuncak Şişe Nasıl Yapılır?…

    Oyuncak Şişe Nasıl Yapılır?…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir