My Ekran.Net

Abone ol

Tamek %100 Turunçgiller’i Piyasaya Sundu

21 Tem 2008 | Kategoriler : İş Dünyası | 1 Yorum Var
Etiketler: , , , , , , , , ,

--Reklam--

Tamek, kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olmaya aday yüzde 100 turunçgillerden üretilen yeni ürününü piyasaya sundu. TAMEK %100 Turunçgiller, portakal, mandalina, greyfurt ve limonun en lezzetli karışımından oluşuyor…

Enerji ve tazelik veren, sağlık kaynağı meyve sularını tercih edenlerin sayısı her geçen gün artarken, Tamek kahvaltı keyfini tamamlayacak yeni bir turunçgiller karışımı üretti.

Türkiye’nin lider meyve suyu üreticilerinden Tamek, portakal, mandalina, greyfurt ve limonun en lezzetli karışımından üretilen yeni ürünü %100 Turunçgiller’i piyasaya sundu. Yeni Tamek %100 Turunçgiller tamamen doğal meyvelerden üretildi ve ilave şeker, renklendirici veya katkı maddesi içermiyor. Tamek %100 ailesinin yeni üyesi %100 Turunçgiller’in içindeki her bir meyve zengin C vitamini deposu olarak sabah kahvaltılarına keyif ve enerji katmayı hedefliyor.

--Reklam--

Tamek %100 Turunçgiller, 1 litre cam, 1 litre Tetrapak ve 250 ml. cam ambalajlarda tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Dört meyvenin mükemmel karışımından oluşan, kahvaltıların değişmez içeceği olmaya aday %100 Turunçgiller raflardaki yerini aldı.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

tamek meyve suyu

Yoruma cevap yaz

Geri İzleme linkini Al

1 Geri İzlemeler/Pingbacks

Geri İzleme göster/gizle

  1. Geri izleme: oyyla.com on 22 Temmuz 2008