Grafikerler.Net Konya İftar Yemeği

Grafikerler.Net Konya İftar Yemeği

--Reklam--

Grafikerler.Net Sitesinin düzenlediği Konya iftar yemeğinde bende davetliydim.Grafikerler.net ise Grafikerler’in yaptığı çalışmalar ve onların ihtiyacını karşılayacağı konular ile her geçen gün büyüyen Grafikerler Topluluğundan oluşan bir portal ve forum sitesi.

--Reklam--

Grafikerler.Net Konya iftar Yemeği Nene Hatun Parkı Restaurant’da gerçekleştirdik.Birbirinden ilginç sohbetler ile Grafkerler topluluğu güzel bir sohbet geçirdik.

İftar yemeğinde bir araya geldiğimiz Konya’da bir çok ajans ve şirketlerinde çalışan grafikerler ile güzel ve hoş sohbetlerin geçtiği bir buluşma gerçekleştirdik.Buluşmada grafikerler bu işe nasıl başladıklarından, mevcut işlerindeki sıkıntılardan ve meslekleri severek yapmalarına karşın işini bilmeyen müşterilerin onlara karışarak yaptıkları işi beğenmeyerek farklı isteklerde bulunmaları grafikerler’in yakındığı en büyük sorun olarak gözlemledim.

Bu işe nasıl başladıklarına gelince, duyduğum cevap meraktan başladıklarını söylediler.Bende hobi olarak web tasarım ve yazılımına başlamıştım.Eğer sizlerde birşeylere başlamak istiyorsanız ilgi duyduğunuz şeyi araştırıp, merak edip öğrenebilirsiniz.

Grafikerler.Net Konya üyelerine ve iftarda gösterdikleri sıcak atmosfere aranızda olmaktan mutluluk duyduğumu belirterek çok teşekkür ediyorum, tüm Grafikerler.Net ailesine de başarılarının devamını diliyorum.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

grafikerler net,grafikerler,GRAFKERLER,grafikerlerin yaptığı çalışmalar,grafikerler sitesi,iftar yemeği,konya yemekleri

You may also like...

1 Response

  1. 21 Eylül 2008

    Grafikerler.Net Konya İftar Yemeği…

    Grafikerler.Net Sitesinin düzenlediği Konya iftar yemeğinde buluştuk……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir