AKINSOFT, Adanalı Dizisine Sponsor Oldu

AKINSOFT, Adanalı Dizisine Sponsor Oldu

--Reklam--

Yazılım sektörünün devi olan AKINSOFT, ATV ekranlarında devam eden ve başröllerini Oktay Kaynarca, Selin Demiratar ve Mehmet Akif ALAKURT gibi isimlerin oynadığı ADANALI Dizisi‘nin yeni sponsoru oldu.

--Reklam--

8 Bölümdür devam eden dizinin sponsoru Eko gas ekonomik kriz yada bir başka neden dolayı sponsorluğunu bitirmiş.Çoğu dev şirketlerin reklam harcamalarını azalttığı bir ortamda yazılım sektörünün öncü ismi AKINSOFT böyle bir ortamda güçlü olduğunu göstererek Adanalı dizisinin Ana Sponsoru oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun kanal değiştirmesi ve ara vermesi nedeniyle, Tv ekranlarında Cuma günleri reytinglerde 1.sıraya yerleşen Adanalı dizisine reklam vermek de önemli hale geldi.Diziyi hermen hemen her kesimin izlediği, Dizi müziklerinin rap olması gençelerin ilgi odağı olduğu ve mafya-polisiye filmlerinin eksikliğini doldurduğu da gözleniyor.

Dizi sektöründe yaşanan sıkıntılar yüzünden çoğu yapıt bir bir yayından kalkıyor, şirketler böyle bir günde reklam vermekle hem isimlerini, markalarını duyurmuş olacak, hem de satışlarını da artıracaktır.Müşteri nezdinde de firmanın güçlü olduğunu ve güvenirliliğini artıracaktır.Kriz anlarında yapılan her pazarlama adımı şirketin konumunu daha da sağlamlaştıracaktır.


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

memati sözleri,adanali,selin demiratar

You may also like...

7 Responses

 1. özlem dedi ki:

  sofia kurtalılacakmı? maraz alinin msn varmı? maraz ali çok yakışıklısın….seni seviyorummmmmmm maraz ali

 2. gamze dedi ki:

  slm ben gamze maraz ali cok yakisikli ona bayiliyorum. sofia ölseydi film biterdi biraz da onu dusunun yani ali seni cok seviyorummm ayse gul gulum seni de cok seviyorummm askimmmmm !!!!!!!!!

 3. zafer dedi ki:

  Slm ben zafer adanalı dizisini izlediğimden beri maraz alinin keşke benim akrabam olsaydı demiştim ve ordu fatsa’dan gelen yengem dedi ki maraz ali bizim akrabamız dedi ve çok sevin dim benim söylüyceklerim bu kadar hoşçakalın byby

 4. zafer dedi ki:

  bir tane polis var ikide bir kardeşimi sen öldürdün diyo gıcık kapıyorum ya
  ole demesıne

 1. 8 Ocak 2009

  AKINSOFT, Adanalı Dizisine Sponsor Oldu…

  Yazılım sektörünün devi olan AKINSOFT Adanalı Dizisine Sponsor Oldu…..

 2. 9 Ocak 2009

  AKINSOFT, Adanalı Dizisine Sponsor Oldu…

  Yazılım sektörünün devi olan AKINSOFT Adanalı Dizisine Sponsor Oldu…..

 3. 9 Ocak 2009

  AKINSOFT, Adanalı Dizisine Sponsor Oldu…

  Yazılım sektörünün devi olan AKINSOFT Adanalı Dizisine Sponsor Oldu….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir