My Ekran.Net

Abone ol

Özel Gününüzü Anılaştıran Fotoğrafçı

8 Ağu 2011 | Kategoriler : Fotoğraf | 2 Yorum Var
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

--Reklam--

Daha önce Dünyanın En İyi Düğün Fotoğrafları ile ilgili bir yazı yazmış ve dünyadaki fotoğrafçıların o güzel karelerini paylaşmıştım. Şimdi ise sizlere, bir türk fotoğrafçısının kendi karelerinden çektiği sadece düğün fotoğrafları değil, aynı zamanda nişan, doğum fotoğraflarını da tanıtacağım. Öyle ki başarılı ve çalışkan bir annenin hala devam ettiği bu güzel işi sayesinde objektifine yansıyanlar ve hayal gücünü bri kareye sığdırma başarısı göstermiş. Evlenmek mi istiyorsunuz? ve o özel gününüzü sonsuza dek bir karenin içerisine mı sığdırmak istiyorsunuz? veya Çocuğunuz mu olacak? Çocuğunuzun dünyaya gelişinin ilk anlarını anılaştırmak istermisiniz? Merak etmeyin artık çok yakınınızda o aradığınız türk fotoğrafçı Rukiye Taşçı var.

Rukiye Taşçı, Anı fotoğrafları ile de hazırladığı blogunda hergün yeni paylaşımlar yapıyor ve çekimlerini kullanıcıları ile paylaşıyor.

--Reklam--


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

rukiye taşçı,nişan fotoğrafları,en güzel düğün fotoları,rukiye ta,evlilik fotograflari,düğün fotoğrafçısı,nişan fotoları,rukiye taşçı photography,en güzel nişan fotoğrafları,düğün nişan fotoğrafları

Yoruma cevap yaz

Geri İzleme linkini Al

2 Geri İzlemeler/Pingbacks

Geri İzleme göster/gizle

  1. Geri izleme: oyyla.com on 9 Ağustos 2011
  2. Geri bildirim: Anı Fotoğrafları l Myekran.net Blog’unda… | Anı Fotoğrafları on 9 Ağustos 2011