My Ekran.Net

Abone ol

Dünyadaki En İyi Düğün Fotoğrafları

26 Tem 2011 | Kategoriler : Fotoğraf | 2 Yorum Var
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

--Reklam--

Dünyanın en iyi 20 fotoğrafçısından çıkan bu fotoğraflar çok anlamlı ve böyle özel bir günü kareledikleri için teşekkür etmek gerekir. Bir resim bin kelime değerinde belkide, ama Düğün fotoğrafları için bunun daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Düğün deyince içinizde neler oluşur; sevgi, heyecan, tutku, sevinç ve aşk… Bu fotoğraflar aynı zamanda özel günün paha biçilmez olması şeklinde bir hatıra bırakması. Düğün fotoğraflarını çeken fotoğrafçılar arasında ödül kazanmış olanlar da var.

--Reklam--


Okumadan Geçmeyin:En Çok Aranan Kelimeler:

dügün resimleri,en güzel düğün fotoğrafları,düğün pozları,DÜĞÜN FOTOLARI,evlilik resimleri,düğün fotoğrafları,en güzel düğün resimleri,en güzel düğün pozları,guzel dugun fotograflari,dugun resimler

1 Yorumlar

Yorumlara Abone Ol

  1. ece, 2 Temmuz 2012:

    Çok güzel fotoğraflar gerçekten. Çok özel bir şey bence düğün fotoğrafları o günün anısını heyecanını geleceğe taşıyacak olan şeyler. Biz bir arkadaşımızın düğünü için gruphediye diye bir sitede grup açıp para topladık ve ortak arkadaşlarımzı davet ettik gruba . sonunda da onlar için güzel bir düğün fotoğrafçısı hediye ettik. gerçekten çok güzel fotoğraflar çıktı ortaya:)

Yoruma cevap yaz

Geri İzleme linkini Al

1 Geri İzlemeler/Pingbacks

Geri İzleme göster/gizle

  1. Geri izleme: oyyla.com on 26 Temmuz 2011