Dünyanın En İyi Matematik Öğretmeni

Dünyanın En İyi Matematik Öğretmeni

--Reklam--

--Reklam--

Erdal Demirkıran, 2006 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İİBF 2 Nolu anfi salonunda saat 14:00’da ki konferansında tanımış olduğum, 2.5 saatin nasıl geçtiğini anlamadığım, dünyanın en akıllı adamı olarak anlattıklarıyla ve yazdıklarıyla türk gençlerine özgüven, çaba, hedef, başarıya ulaşmak için kendisini adayan bir yazardır.

Kitap isimleriyle insanları şaşırtan, okunduğunda elden düşmeyen yazarlardandır. Aptallar 8 Saat Uyur ile daha az uykuyla nasıl uyuyabilineceğini farklı bir bakış açısıyla sunmaktadır.

Yine Konya-Kitap Fuarı etkinliğinde katılmış olduğum konferansında Dünyanın en iyi Matematik Öğretmeni Cahit Arf’ı anlatmış olduğu o hikaye..

“Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.”
Ord. Prof. Dr. Cahit Arf

Erdal Demirkıran’ın kitapları;

Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım,Sadece Aptallar 8 Saat Uyur,Adam Dediğin Benim Gibi Olur,Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git,Yerim Seni ÖSS,Dünyanın En Akıllı İnsanı’ndan Masallar,İflas Etmenin Yolları,Sadece Başbakan Okusun,Azrail’in Secde Ettiği Adam,Parayı Bulduğum An Alayını Maviye Boyayacağım,Kashna Felsefesi,Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder,Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç
,Sıradışı Evlenme Teklifi,Allah’a Borç Veren Adam,Kafa


Okumadan Geçmeyin:

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir